Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (7.x-1.34) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Line
gu: લીટી

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Reports
gu: અહેવાલો
