Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (7.x-1.354) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Support
ja: サポート

en: Update
ja: 更新

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Line
ja: 行

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Select
ja: 選択

en: Reports
ja: レポート
