Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (7.x-1.354) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Submit
no: Send

en: Description
no: Beskrivelse

en: Support
no: Brukerstøtte

en: Update
no: Oppdater

en: Upload
no: Last opp

en: Email
no: E-post

en: Line
no: Linje

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Select
no: Velg

en: Reports
no: Rapporter
