OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Support
af: Ondersteuning

en: Update
af: Dateer op

en: Upload
af: Oplaai
