OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Select
bo: གདམ་གསེས
