OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Select
eu: Aukeratu
