OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Update
gl: Actualizar

en: Upload
gl: Subir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Line
gl: Liña

en: Select
gl: Selección múltiple
