OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Support
hi: समर्थन

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Upload
hi: अपलोड

en: Email
hi: ईमेल

en: Line
hi: रेखा

en: Facebook
hi: फेसबुक
