OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Support
ja: サポート

en: Update
ja: 更新

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Line
ja: 行

en: Select
ja: 選択
