OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Update
mr: अपडेट

en: Upload
mr: अपलोड

en: Email
mr: ईमेल

en: Line
mr: रेषा
