OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Support
ro: Suport

en: Update
ro: Actualizare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: Line
ro: Linie

en: Select
ro: Alege
