OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Support
ru: Поддержка

en: Update
ru: Обновить

en: Upload
ru: Закачать

en: Line
ru: Линия

en: Select
ru: Выбрать

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки
