OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.355) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Update
vi: Cập nhật

en: Upload
vi: Tải lên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Line
vi: Dòng

en: Select
vi: Chọn

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Box
vi: Hộp

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
