Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (7.x-1.40) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Reports
sr: Извештаји
