SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Back
is: Til baka

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími

en: Phone number
is: Símanúmer
