SAML 2.0 Single Sign On for any Identity Provider (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Back
fa: بازگشت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Query
fa: پرس و جو
