SAML 2.0 Single Sign On for any Identity Provider (7.x-1.93) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Back
gl: Voltar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Query
gl: Consulta

en: Customer ID
gl: Cliente ID
