SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-1.96) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Back
nl: Terug

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Destination URL
nl: URL bestemming

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Issuer
nl: Uitgever

en: Validate OTP
nl: OTP valideren

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens
