SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Role
bg: Роля
