SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
