SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Role
hy: Դեր
