SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу
