SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Role
ku: ڕۆل
