SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Role
lv: Loma

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Query
lv: Vaicājums
