SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: Phone
nn: Telefon

en: Role
nn: Rolle
