SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Role
pl: Rola

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Query
pl: Zapytanie

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Customer ID
pl: ID klienta
