SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Role
ps: ونډه

en: Query
ps: پوښتنه
