SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.991) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje
