SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.992) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Role
af: Rol
