SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.992) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Phone
cy: ffôn

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Query
cy: Ymholiad
