SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.992) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo
