SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.992) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Role
eu: Rol

en: Query
eu: Kontsulta
