SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.992) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Role
ka: როლი
