SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.992) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Role
ta: பாத்திரம்
