SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.992) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
