SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.993) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Phone
ja: 電話番号

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Query
ja: クエリー

en: Destination URL
ja: リンク先URL
