SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.995) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
