SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.995) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Email
ne: ईमेल
