SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.995) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
