SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-1.995) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
