SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
