SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл
