SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ
