SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Query
oc: Requèsta
