SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
