SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል
