SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса
