SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol
