SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Virði

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Reset
is: Tómstilla

en: Password
is: Loyniorð

en: Save
is: Goym

en: Upload
is: Uppsending

en: Other
is: Annað

en: Role
is: Leiklutur
