SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Phone
sv: Telefon

en: Other
sv: Övriga

en: Role
sv: Roll

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Query
sv: Databasfråga

en: Issuer
sv: Utfärdad av
